Pompă de apă centrifugă cu auto-amorsare orizontală cu acţionare electrică ZX
Cap (înălțime): 12~65m
Presiune: 0,12 MPa ~ 0,65 MPa (1,2 bar ~ 6,5 bar)
Putere: 1.5~110kw
Temperatura lichidului: -20 grade ~ 120 grade (-4 grade F ~ 248 grade F)
Material: fontă/fontă ductilă/oțel turnat/oțel inoxidabil, etc
Descriere
Parametrii tehnici
Descrierea produselor

Pompa de apă centrifugă cu auto-amorsare orizontală acționată electric-ZX are o capacitate puternică de auto-amorsare. Poate aspira și evacua rapid și eficient ape uzate fără pași complicati de deviere a apei la pornire. Capul pompei poate ajunge la 65 de metri, iar timpul de auto-amorsare este scurt, ceea ce îmbunătățește foarte mult eficiența muncii și economisește timp prețios. Designul unic al rotorului poate face față cu ușurință apelor uzate care conțin impurități complexe, cum ar fi particule solide și fibre, printr-o performanță excelentă. Această pompă de apă centrifugă cu auto-amorsare orizontală electrică poate trece particule cu un diametru maxim de 76 mm, poate evita în mod eficient înfundarea, asigură funcționarea continuă și stabilă a echipamentului și reduce pierderile de timp de nefuncționare cauzate de defecțiuni.
Parametrul produsului
| Suport personalizat | OEM, ODM, OBM |
| Sursa de alimentare | Electric |
| Nume de marcă | HNYB |
| Structura | Pompă cu{0}}o singură treaptă |
| Aplicație | Exploatare minieră, instalații industriale, irigații și agricultură, transportul apelor uzate și controlul inundațiilor |
| Locul de origine | Henan, China |
| Putere | 1,5-110kw |
| Dimensiune priză | Mai mică sau egală cu 300 mm |
| Flux | 3-800m³/ h |
| Cap | 12-65m |
| Material | Fontă/fontă ductilă/oțel turnat/oțel inoxidabil |
Produse Video
aplicarea
Este potrivit pentru protecția mediului urban, construcții, protecție împotriva incendiilor, industria chimică, industria farmaceutică, imprimare și vopsire cu vopsele, fabricare a berii, electricitate, galvanizare, fabricare a hârtiei, petrol, minerit, răcire a echipamentelor, descărcarea petrolierelor și alte industrii.
Este potrivit pentru apă curată, apă de mare, apă, lichid mediu chimic cu aciditate și alcalinitate și șlam cu pastă generală (vâscozitate medie Mai mică sau egală cu 100 centipoise, conținutul solid poate ajunge la mai puțin de 30%).
Un cap de stropire de tip balansoar-poate arunca apa în aer și o împrăștie în mici picături de ploaie pentru pulverizare. Este o mașină ideală pentru pesticide, pepiniere, livezi și grădini de ceai.
Poate fi folosit cu filtru presă de orice tip și specificație pentru a trimite suspensia în filtru presă pentru filtrare.

Certificarea produsului

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Certificare de produs CE

Certificare de produs EAC

Furnizor verificat
Adresa noastră
Parcul Industrial Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, China
Număr WhatsApp
+86 158 3619 1545
e{0}}e-mail
sales@hnybpumps.com

Tag-uri populare: Pompă de apă centrifugă cu auto-amorsare orizontală acționată electric zx, China producători de pompe de apă centrifugă cu auto-amorsare orizontală cu antrenare electrică zx
Parametrii produsului
| Debit (Q): | 3~800m³/h |
| Cap (H): | 12~65m |
| Presiune: | 0,12MPa~0,65MPa(1,2Bar~6,5Bar) |
| Putere: | 1,5~110kw |
| Temperatura lichidului: | -20 grade ~ 120 grade (-4 grade F ~ 248 grade F) |
| Material: | Fontă/Fontă ductilă/Oțel turnat/Oțel inoxidabil etc |
| Aplicație: | Această serie are funcția de auto-amorsare, fără apă de irigare, folosită pentru transportul apei sau care conține anumite particule sau impurități ale lichidului, conținând particule mari de bloc solid, fibre lungi de murdărie, sedimente deșeuri impurități miniere, fecale și ape uzate tehnice. |
O pereche de
Pompă centrifugă cu auto{0}}amorsare de tip ZXTrimite anchetă










