Descriere
Parametrii tehnici
Pompă cu diafragmă din oțel inoxidabil

Pompele cu diafragmă din oțel inoxidabil QBY și DBY sunt un nou tip de mașini de transport, realizate din oțel inoxidabil și care utilizează aer comprimat ca sursă de energie. Nu numai că au o rezistență excelentă la coroziune, dar pot, de asemenea, să mențină o stare de lucru stabilă în medii dure, cum ar fi presiunea ridicată și temperatură ridicată. Pot pompa diverse lichide corozive, lichide care conțin particule, lichide cu vâscozitate ridicată, volatile, inflamabile și foarte toxice.
Parametrul produsului
| Suport personalizat | OEM, ODM, OBM |
| Sursa de alimentare | Electric |
| Nume de marcă | HNYB |
| Structura | Pompa de apa electrica/pneumatica |
| Aplicație | Cazane industriale, Utilități industriale, irigații și agricultură, industria minieră, captare apă brută |
| Locul de origine | Henan, China |
| Putere | 1,5-110kw |
| Dimensiune priză | Mai mică sau egală cu 100 mm |
| Flux | 0.5-30m³/ H |
| Cap | 30-50m |
| Material | Fontă/aliaj de aluminiu/plastic/cauciuc/PTFE/oțel inoxidabil |
Produse Video
Caracteristicile produsului
Pompele cu diafragmă din oțel inoxidabil nu necesită electricitate și pot fi utilizate în siguranță și fiabil în locuri inflamabile și explozive.
Pompele cu diafragmă din oțel inoxidabil au o structură simplă și puține părți vulnerabile. Pompa are o structură simplă și este ușor de instalat și întreținut. Pompa cu diafragmă din oțel inoxidabil are un debit mare și o performanță bună de trecere. Adoptă un design al componentei hidraulice anti-înfundare a canalului de curgere mare, care poate trece efectiv materialele fibroase de 5 ori diametrul pompei și particulele solide cu un diametru de aproximativ 50% din diametrul pompei.
Pompa cu diafragmă din oțel inoxidabil poate regla capul și debitul în mod continuu prin deschiderea supapei (presiunea aerului este reglată între 1-7kgf/cm2).
Pompa cu diafragmă din oțel inoxidabil nu necesită irigare și devierea apei, înălțimea de aspirare a apei poate ajunge la 7m, înălțimea poate ajunge la 50m, iar presiunea de ieșire este mai mare sau egală cu 6kgf/cm2.

Certificarea produsului

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Certificare de produs CE

Certificare de produs EAC

Furnizor verificat
Adresa noastră
Parcul Industrial Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, China
Număr WhatsApp
+86 158 3619 1545
e{0}}e-mail
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. CARE ESTE MOQ-UL TĂU?
02. CARE SUNT TERMENII DVS. DE PLATĂ?
03. CE CERTIFICATE AI?
04. SUNTEȚI O COMPANIE DE PRODUCȚIE SAU DE COMERȚ?
05. PUTEȚI FACE MARCA OEM?
06. CARE ESTE TIMPUL DE LIVRARE?
Tag-uri populare: Pompă cu diafragmă din oțel inoxidabil, China producători din oțel inoxidabil cu pompe cu diafragmă
Parametrii produselor
| Debit: | 0.5-30m³/ H |
| Lift: | 30-50m |
| Calibru: | Mai mică sau egală cu 100 mm |
| Putere: | 1.5-110KW |
| Temperatura medie: | 0-150 de grade |
| Material: | fontă/aliaj de aluminiu/plastic/cauciuc/PTFE/oțel inoxidabil etc. |
| Materiale-rezistente la coroziune: | Construită cu materiale rezistente la coroziune, pompa menține durabilitatea și fiabilitatea, chiar și atunci când este expusă la substanțe chimice agresive. |
| Toleranță la funcționare uscată: | Capabil să funcționeze uscat pentru perioade scurte fără deteriorare, oferind rezistență suplimentară la variațiile în aprovizionarea cu substanțe chimice și sporind fiabilitatea operațională generală. |
| Aplicatii: | Producție chimică, industria petrochimică, stații de tratare a apei, producție farmaceutică, produse chimice agricole. |
O pereche de
nuUrmătoarea
Pompe de vid industriale cu inel de lichidTrimite anchetă











