Descriere
Parametrii tehnici
Descrierea produselor

Pompele pneumatice cu dublă diafragmă QBY, DBY sunt un nou tip de mașini de transport, care pot pompa complet toate tipurile de lichide corozive, lichide cu particule, lichide cu vâscozitate ridicată, volatile, inflamabile și foarte toxice. Pompa pneumatică cu dublă diafragmă QBY utilizează aer comprimat ca sursă de energie și sunt pompe ideale pentru locuri inflamabile și explozive.
Parametrul produsului
| Suport personalizat | OEM, ODM, OBM |
| Sursa de alimentare | Pneumatic |
| Nume de marcă | HNYB |
| Structura | Pompă cu diafragmă |
| Aplicație | Cladiri comerciale, tratarea apei potabile, locuinte rezidentiale, cazane industriale, utilitati industriale, irigatii si agricultura. |
| Locul de origine | Henan, China |
| Putere | 1,5-110kw |
| Dimensiune priză | Mai mică sau egală cu 100 mm |
| Flux | 0.5-30m³/ h |
| Cap | 30-50m |
| Material | Fontă/aliaj de aluminiu/plastic/cauciuc/PTFE/oțel inoxidabil |
Produse Video
Caracteristici structurale

| 1 | Capacul supapei de aer | 8 | Arbore auxiliar | 15 | Clemă interioară | 22 | Camera supapei de aer |
| 2 | Inel O-capac supapei de aer | 9 | Inel O-arborele auxiliar | 16 | Diafragma din poli cauciuc | 23 | Toba de eșapament |
| 3 | Priza de refulare | 10 | Piston | 17 | Diafragma PTFE | 24 | Supapă cu bilă |
| 4 | coloana | 11 | Inel V-piston | 18 | Clemă exterioară | 25 | Inel O- scaun bilă |
| 5 | Admisia de alimentare | 12 | Inel O-arborele Pitman | 19 | Placa culisanta | ||
| 6 | priză | 13 | Garnitura camerei supapei de aer | 20 | Garnitură plăcuță glisantă | 26 | Scaun cu minge |
| 7 | Glisor mic | 14 | Baffle | 21 | Axul Pitman |
Caracteristicile produsului
Pompa pneumatică cu diafragmă dublă este un tip de pompă cu diafragmă proiectată cu componente realizate în principal din oțel inoxidabil. Această alegere de material oferă mai multe avantaje, în special în aplicațiile în care rezistența la coroziune, durabilitatea și igiena sunt esențiale. Pompele cu diafragmă din oțel inoxidabil sunt utilizate în mod obișnuit în industrii precum cea alimentară și a băuturilor, farmaceutică, chimică și tratarea apelor uzate, unde este necesar transferul de fluide corozive, abrazive sau sterile.

Certificarea produsului

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Certificare de produs CE

Certificare de produs EAC

Furnizor verificat
Adresa noastră
Parcul Industrial Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, China
Număr WhatsApp
+86 158 3619 1545
e{0}}e-mail
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. CARE ESTE MOQ-UL TĂU?
02. CARE SUNT TERMENII DVS. DE PLATĂ?
03. CE CERTIFICATE AI?
04. SUNTEȚI O FABRICĂ SAU O COMPANIE DE COMERȚ?
05. PUTEȚI FACE MARCA OEM?
06. CARE ESTE TIMPUL DE LIVRARE?
Tag-uri populare: Pompă pneumatică cu dublă membrană, China producători de pompe pneumatice cu dublă membrană
Parametrii produsului
| Debit (Q): | 0.5~30m³/h |
| Cap (H): | 30~ 50m |
| Presiune: | 0MPa~0,5MPa(OBar~5bar) |
| Putere: | 1,5~110kw |
| Temperatura lichidului: | 0 grade ~ 150 grade (32 grade F ~ 302 grade F) |
| Material: | Fontă/aliaj de aluminiu/plastic/cauciuc/PTFE/oțel inoxidabil etc. |
| Aplicație: | Este utilizat pentru transportul diferitelor lichide corozive și granulare, lichide speciale cu vâscozitate mare, volatile, inflamabile și explozive, foarte toxice etc. |
O pereche de
Pompă de transfer ulei cu membranăUrmătoarea
Pompă cu diafragmă acţionată cu aerTrimite anchetă










