Descriere
Parametrii tehnici
Pompă scufundată cu rotor multietajat vertical
Pompa submersibilă verticală cu rotor cu mai multe trepte este o pompă de apă de înaltă eficiență capabilă să pompeze lichid de jos în echipamentul de depozitare sau de alimentare. Adoptă tehnologia rotorului în mai multe etape și are avantajele unei presiuni mari de ieșire a apei, debitului mare de apă și eficienței ridicate. Pompă centrifugă verticală cu mai multe trepte potrivită pentru presurizarea sau circulația apei rece sau calde sau a lichidelor similare în clădiri înalte, mine adânci, instalații de stingere a incendiilor etc.
Parametrul produsului
| Suport personalizat | OEM, ODM, OBM |
| Sursa de alimentare | Electric |
| Nume de marcă | HNYB |
| Structura | Pompa electrica de apa |
| Aplicație | Cazane industriale, Utilități industriale, irigații și agricultură, industria minieră, captare apă brută |
| Locul de origine | Henan, China |
| Putere | 1.1-132kw |
| Dimensiune priză | Mai mică sau egală cu 150 mm |
| Flux | 1.4-160m³/ H |
| Cap | 1-160m |
| Material | Fontă/fontă ductilă/oțel turnat/oțel inoxidabil |
Video cu produse
Caracteristicile produsului
Pompa submersă cu rotor vertical în mai multe trepte adoptă o structură segmentată verticală, care permite pompei centrifuge verticale cu mai multe trepte să funcționeze în siguranță și stabil, cu o durată lungă de viață, o amprentă mică și o întreținere convenabilă. Pompa submersă cu rotor în mai multe trepte verticală adoptă un model hidraulic excelent de înaltă eficiență și economisire a energiei, cu eficiență ridicată și gamă largă de performanțe, care poate satisface mai bine cerințele utilizatorilor.
01
Eficiență ridicată și economie de energie
Aderând la producția specializată, avem metode unice pentru selecția modelului de produs, fabricarea matrițelor și procesul de turnare a componentelor hidraulice.
02
Echipamente avansate de proces
Pentru a asigura performanța de asamblare a produselor, compania noastră a importat echipamente avansate de curățare a pieselor din străinătate, iar fiecare piesă a fost atent decanizată înainte de asamblarea finală.
03
Structură unică
Instalați un inel de etanșare în formă de O pe suprafața de îmbinare a inelului de echilibru și a pompei pentru a preveni intrarea apei de înaltă presiune în camera de echilibrare, pentru a reduce uzura plăcii de echilibrare și a prelungi durata de viață a produsului.
04
Selecția rezonabilă a materialelor
Materialul plăcii de echilibrare și al inelului de echilibru poate fi realizat din carbură de suprafață, oțel aliat sau QT600Mn, fontă ductilă aliată în funcție de diferitele nevoi ale utilizatorului.
Avantajul companiei
30 de ani de cercetare și dezvoltare a producătorului de pompe multietajate
Proces de producție sunet
Compania are o putere puternică, echipamente de producție avansate, mijloace de detectare perfecte și un grup de talente de înaltă calitate. Producem o gamă largă de produse cu specificații complete.
Serviți pe scară largă utilizatorii
Este utilizat pe scară largă în cărbune, minerit, petrol, industria chimică. Textile, construcții urbane, fabricarea hârtiei, metalurgie, irigații agricole și alte industrii
Sistem complet de management al calității
Compania continuă să meargă înainte. Inovare și dezvoltare, a format un set complet de sistem de management al calității pe termen lung și este echipată cu o echipă de service post-vânzare și punere în funcțiune competentă din punct de vedere tehnic pentru a vă scuti de griji.
Capacitate mare de producție
În prezent, compania produce 26 de serii, 280 de soiuri și peste 900 de specificații de produse cu pompe.
Certificari
Creați o soluție cuprinzătoare pentru gestionarea eficientă a furtului uman

certificarea produsului

certificarea produsului

certificarea produsului

Furnizor verificat

Furnizor verificat

Furnizor verificat
FAQ
Î: CARE ESTE MOQ-UL DVS.?
Î: CARE ESTE PREȚUL PRODUSULUI?
Î: CARE SUNT TERMENII DVS. DE PLATĂ?
Î: CE CERTIFICATE AVEȚI?
Î: CU GARANȚIA?
Î: PUTEȚI FACE MARCA OEM?
Î: CARE ESTE TIMPUL DE LIVRARE?
Î: SUNTEȚI O FABRICĂ SAU O COMPANIE DE COMERȚ?
Î: CUM SĂ ÎNLOCUȚI PIESE?
Î: CALITATE DE FIABILITATE?
Î: CUM SĂ CUMPĂRĂM POMPELE NOASTRE?
Î: PUTEM VIZITA FABRICA PENTRU A AFLA DESPRE PROCESUL DE PRODUCȚIE?
Î: CE ȚĂRI AVEȚI CLIENȚI ÎN LUME?
Tag-uri populare: Pompă scufundată cu rotor vertical în mai multe trepte, China producători de pompe scufundate cu rotor vertical în mai multe trepte
Parametrii produsului
| Flux (Q) | 1.4~160m³/h |
| Cap (H) | 1~160m |
| Putere | 1,1~132kw |
| Dimensiune priză | Mai mică sau egală cu 150 mm |
| Temperatura medie | -20 grade ~120 de grade (explicația este necesară când peste 80 de grade ) |
| Material | fontă/fontă ductilă/oțel turnat/oțel inoxidabil etc. |
| Aplicație | Potrivit pentru presurizarea sau circulația apei calde și reci sau a lichidelor similare în clădirile înalte, minele de adâncime, instalațiile de stingere a incendiilor etc. |
Următoarea
nuTrimite anchetă













